Wielkie Śpiewanie Pieśni Patriotycznych – AKTUALIZACJA

Drodzy Melomani!

Już 11 listopada 2021 roku o godz. 17.00 spotkamy się w PGE Turów Zgorzelec na Koncercie „Wielkie Śpiewanie Pieśni Patriotycznych”! Tradycyjnie już najpiękniejsze polskie pieśni wykonamy wraz z chórem Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu, który do koncertu przygotowuje Beata Krzenciessa. Koncert poprowadzi Dorota Adaszewska, a za pulpitem dyrygenckim stanie Dominik Lewicki.

AKTUALIZACJA!

Kierując się troską o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców Zgorzelca, organizatorzy świątecznego koncertu Wielkie Śpiewanie Pieśni Patriotycznych, zdecydowali o zmianie formuły wydarzenia i przeniesieniu go do sieci. Decyzja jest odpowiedzią na zalecenia Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego opracowane w oparciu analizę liczby zakażeń koronawirusem w Powiecie Zgorzeleckim.

Wspólnie z chórem Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu i Zgorzelecką Orkiestrą Mandolinistów im. Tadeusza Grudzińskiego zapraszamy do wspólnego śpiewania podczas transmisji na profilach facebookowych szkoły muzycznej: https://www.facebook.com/psmzgc lub Miasta Zgorzelec: https://www.facebook.com/zgorzelecEU, na którą zapraszamy 11 listopada o godzinie. 17.00.

Również tradycyjnie, „Wielkie Śpiewanie Pieśni Patriotycznych” odbędzie się z udziałem publiczności – gorąco zachęcamy do śpiewania i czynnego udziału w świętowaniu 103. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Bądźcie z nami podczas tego wspaniałego wydarzenia!